resort
resort
resort
So

O hotelu

Tak jako každá dobrá divadelní hra, i pobyt v THEATRE HOTELU je skutečný zážitek. Hlavní roli tu máte vy, naši hosté. Vysoká úroveň služeb, vkusné prostředí a mnoho doplňujících aktivit uspokojí každého, kdo touží po výjimečném místě. Pokud hledáte maximální komfort nebo se plánujete trochu rozmazlovat, splníme vám to. Vaše spokojenost je naší prioritou. Přátelský personál se postará o to, abyste si pobyt u nás náležitě užili. Také díky tomu se můžeme směle řadit do nejvyšší kategorie čtyřhvězdičkových hotelů.

Vybírat si můžete z celkem 16 pokojů STANDARD a 4 apartmá JUNIOR SUITE, kde najdete veškeré pohodlí. Jistě vás potěší vzdušný prostor pokojů o výjimečné rozloze, jednoduchý design, kvalitní materiály i bohaté vybavení. Zde můžete o našich pokojích zjistit více.

Na perfektní servis 24 hodin denně se můžete spolehnout. Naše pokojová služba nespí, stejně jako recepce, kde jsme vám k dispozici nonstop. V celém hotelu můžete zdarma surfovat na bezdrátovém internetu, postaráme se o vaše zavazadla, taxi nebo vám zajistíme průvodce. Pokusíme se pro vás zařídit zkrátka vše, co budete potřebovat.

O bohatý program u nás nebudete mít nouzi. Náš hotel je součástí RESORTU HODOLANY. Díky tomu najdete pod jednou střechou také moderní ENTREE RESTAURANT, uklidňující SCENE WELLNESS a vzrušující GO4GAMES CASINO.

 

Fotogalerie

Zobrazit celou galerii